Volné pracovní pozice

LEKTOR ČESKÉHO JAZYKA PRO DĚTI CIZINCE

Do našeho týmu hledáme šikovného lektora nebo lektorku českého jazyka pro děti cizince. Náplní práce je pomoci dětem zvládnout nejen základy českého jazyka, ale i pokročilou gramatiku. Některé děti, které vyučujeme mají nulovou znalost češtiny, jiné jsou už pokročilejší. Vyučujeme převážně děti z Mongolska a Ukrajiny.

Požadavky: minimálně střední školu ukončenou maturitou, preferujeme VŠ vzdělání pedagogického zaměření. Perfektní znalost českého jazyka. Empatický přístup. Chuť hledat nové směry ve výuce.

Nabízíme:
DPP v odpoledních hodinách (13-17 dle domluvy), Smysluplnou práci v příjemném kolektivu, vybavení a zázemí pro učení, pomoc zkušených kolegů.

Nástup možný v průběhu června, nejpozději na začátku července. 

Pro více informací pište na info@mostpro.cz nebo volejte na 774 412 164

UKRAJINSKÝ TLUMOČNÍK

Do našeho týmu hledáme šikovného a komunikativního člověka na tlumočení a písemné překlady z ukrajinštiny do češtiny a naopak.
Jsme nezisková organizace, která pomáhá cizincům v Pardubickém kraji.   
Požadujeme dobrou znalost ukrajinštiny slovem i písmem a dobrou znalost češtiny.

Jedná se o práci na DPP (brigáda). Primárně potřebujeme tlumočníka při čtvrtečních  výjezdech mezi ukrajinsko-ruskou komunitu po Pardubickém kraji. Mimoto by se jednalo o menší objem práce (tlumočení u lékařů, na úřadech, ve školách a v naší poradenské místnosti a na Odboru azylové a migrační politiky v Pardubicích dle domluvy a aktuálního požadavku klientů).

Nabízíme 250Kč/h.

V případě zájmu a pro více informací nás kontaktujte na info@mostpro.cz nebo telefonu 774 412 164